Lek.Med. Mirosław Pietrzak

Medycyna rodzinna Wejherowo
JKmed Medycyna Rodzinna Wejherowo Lekarze rodzinni

Lek.Med. Mirosław Pietrzak

Ukończył Akademie Medyczną w Gdańsku w roku 1985. W 1994 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, a w roku 2012 tytuł specjalisty Medycyny Paliatywnej. W 2016 zdobył specjalizację w dziedzinie Hipertensjologii – diagnozowanie i leczenie nadciśnienia tętniczego.

Po ukończeniu studiów w 1985 roku związał się z Oddziałem Chorób Wewnętrznych i Kardiologii IV Chorób Wewnętrznych. W latach 1986 – 2013 pracował w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej, w Poradni Kardiologicznej oraz na Oddziale Ratunkowym w miejskim Szpitalu w Gdyni. Od 1999 roku pełni samodzielny nadzór lekarski i analiz Ekg, Prób wysiłkowych, analiz Holter i ABPM w Poradni Kardiologicznej w Gdyni.

W 1997 roku został kierownikiem Hospicyjnego Zakładu Opieki Zdrowotnej, a od 2001 roku do dnia dzisiejszego kierownikiem medycznym Stacjonarnego Hospicjum w Oksywie, gdzie doskonali umiejętność komunikacji w trudnych sytuacjach, wrażliwość, empatię, interdyscyplinarną wiedzę medyczną, organizację pracy w zespole, a przede wszystkim holistyczne podejście do człowieka cierpiącego.

Zarejestruj się!
Wizyta NFZ
e-rejestracja
Zadzwoń
58 572 55 00
Wizyta prywatna
Kardiolog
Call Now Button