Teleporady przez wideorozmowy

Teleporady przez wideorozmowy

Poprzez e-rejestrację możesz także wybrać opcję wideorozmowy.
Rekomendujemy aby telekonsultację prowadzić przez laptop lub komputer stacjonarny z zainstalowaną kamerką, przeglądarką Google Chrome oraz w słuchawkach (aby nie było pogłosu).

Zalecamy aby zalogować się do konta w e-rejestracji i w zakładce “MOJE KONTO”, która pojawia się po kliknięciu w imię i nazwisko (prawy górny róg) ustawić: Rodzaj powiadomień: Email.

Wideorozmowa – poprawne ustawienia na koncie pacjenta.

Aby telekonsultacja przebiegła prawidłowo ważne jest aby oczekiwać we wskazanym terminie na mail zatytułowany: “Powiadomienie o rozpoczęciu teleporady”, który otrzymają Państwo w momencie gdy lekarz zgłosi swoją dostępność.
Po otwarciu wiadomości klikamy w link, który przekieruje nas do przeglądarki stron www, wyrażamy zgody i łączymy się z lekarzem.

Przykład treści maila z linkiem do uruchomienia teleporady w formie wideorozmowy.

Na ekranie zobaczymy 3 ikonki:
– czerwona słuchawka – uwaga jej naciśnięcie traktowane jest jako definitywne zakończenienie teleporady
– mikrofon – musi być włączony aby lekarz Ciebie słyszał
– kamera – musi być włączona aby lekarz Ciebie zobaczył

Teleporada poprzez wideorozmowę wymaga pełnej sprawności i odpowiedniej konfiguracji Twojego komputera, na co jako przychodnia nie mamy wpływu. W razie problemów poproś lekarza o standardową teleporadę – więcej informacji jak przebiega teleporada znajdziesz tutaj.

PAMIĘTAJ

Teleporady są dostępne także z poziomu e-rejestracji JKmed. Załóż konto i korzystaj.
Telepokonsultacje mogą odbywać się w formie rozmowy telefonicznej lub wideorozmowy.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest JKmed s.c. z siedzibą w Wejherowie przy ul. O. Szczułkowskiej 7; 84-200 Wejherowo. Szczegółowe informacje odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie https://jkmed.pl/dla-pacjenta/

SPRAWDŹ NASZE PROPOZYCJE

Call Now Button